03

ARIASystem wentylacji i rekuperacji

System wentylacji i rekuperacji HEATPEX ARIA to gwarancja energooszczędnej instalacji zapewniającej czyste i świeże powietrze w domu. Służy do rozprowadzania powietrza do rekuperacji. Ideą systemu jest połączenie walorów estetycznych z funkcjonalnością.

Autorska technologia OneClick® pozwala na ultra szybkie i łatwe łączenie wszystkich elementów systemu beż użycia narzędzi.

System jako jeden z pierwszych na rynku spełnia najbardziej restrykcyjną klasę szczelności ATC1. Zapewnia to niskie koszty eksploatacji i w połączeniu z technologią antybakteryjną Ultra-Fresh® (całkowita bakteriobójczość w systemie na poziomie 99,99%) najwyższą jakość powietrza dla użytkowników.

Proces wykonania instalacji rekuperacyjnej zaczyna się od projektu, dlatego na naszej stronie oferujemy aplikację ARIA PLANNER, która pomoże i zautomatyzuje prace nad dokumentacją oraz stworzy listę materiałową dla każdej inwestycji w kilka minut.

 

HEATPEX ARIA
oddychaj czystym powietrzem

Czytaj więcej
  • Łatwy i szybki montaż

  • Niski poziom hałasu

  • Niskie straty ciśnienia

  • Duża konfigurowalność

  • Higiena

  • Wysoka wytrzymałość

  • Niewielki rozmiar

  • Najwyższa klasa szczelności

02

22.10.2021

NOWOŚĆ – Izolowany system ARIA ADURO

ADUROIzolowany system rozprowadzania powietrza

ARIA ADURO to system rozprowadzania powietrza do rekuperacji wykonany z materiału o doskonałych właściwościach izolacyjnych. Służy do przesyłania dużych strumieni powietrza do i z rekuperatora. Został opracowany z myślą o rekuperacji w domach jednorodzinnych i wraz z systemem HEATPEX ARIA stanowi kompletny system rozprowadzania powietrza. Szybki montaż, wysoka izolacyjność oraz szczelność systemu to tylko niektóre zalety naszego rozwiązania. Poznaj je wszystkie!

17.02.2021

Czy rekuperacja daje realne oszczędności...

Czy rekuperacjadaje realne oszczędności w ogrzewaniu?

Nieustannie poszukujemy rozwiązań, dzięki którym możliwe będzie zmniejszenie kosztów wytwarzania energii potrzebnej do ogrzania domów. Ma to podwójne uzasadnienie – ekologiczne i finansowe, które wiąże się z ciągle rosnącymi cenami paliw. Chcąc osiągnąć jak najlepsze parametry w tym zakresie, budujemy domy szczelne, w których zatrzymać można jak największą ilość ciepła. To z kolei skutkuje niezdrowym dla naszych organizmów klimatem w ich wnętrzu. Rozwiązaniem jest rekuperacja, dzięki której w naszych domach możemy odetchnąć pełną piersią, jednocześnie oszczędzając na kosztach ogrzewania.

27.08.2020

Co musisz wiedzieć o rekuperacji

Rekuperacjaa wentylacja grawitacyjna

Skuteczna wentylacja jest gwarantem naszego dobrego samopoczucia. Rolą wentylacji jest dostarczanie do budynków świeżego powietrza z zewnątrz oraz usuwanie powietrza zużytego, zanieczyszczonego. Znaczną część naszego życia przebywamy w budynkach i jakość powietrza w pomieszczeniach ma niebagatelny wpływ na nasze zdrowie. Skutkiem źle działającej i niedostatecznej wentylacji są złe samopoczucie, bóle i zawroty głowy, podrażnienia błony śluzowej nosa oraz gardła, alergie, a także inne choroby górnych dróg oddechowych.

05

Delta Elastyczne rury preizolowane

Elastyczne rury preizolowane HEATPEX DELTA stosowane są do przesyłu ciepła w instalacjach centralnego ogrzewania oraz ciepłej i zimnej wody użytkowej w maksymalnej temp. 95°C. Produkowane są w dwóch typoszeregach: PN6 oraz PN10, zgodnie z normą PN-EN 15632 -1 i 3.

Dzięki dostępnym średnicom rur od 20mm do 125mm mają wszechstronne zastosowanie w dostawie ciepła do budownictwa indywidualnego, dystrybucji ciepła wewnątrz budynków, sieci cieplnych niskoparametrowych, sieci zimnej i ciepłej wody użytkowej, a także sieciach technologicznych w przemyśle chemicznym i spożywczym.

06

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które dzięki regularnej współpracy z prestiżowymi instytucjami naukowo-technicznymi stworzyło rozwiązania doskonale sprawdzające się w budownictwie.

HEATPEX to producent, który łączy innowacyjne idee z wielokrotnie już przetestowanymi technologiami. Jesteśmy uznanym w branży producentem rur preizolowanych DELTA i osłonowych FORTO, stosowanych w instalacjach elektrycznych oraz systemów wentylacji ARIA, z unikalnym, autorskim systemem łączenia elementów pozwalającym na szybki montaż bez użycia narzędzi. Naszą ofertę kierujemy do Inwestorów, Instalatorów, Deweloperów oraz Architektów poszukujących wydajnych rozwiązań.

 

07
08

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami

Zachęcamy do kontaktu w każdym temacie dotyczącym działalności naszej firmy. Czy to pytanie dotyczące wyceny czy kwestii technicznych zawsze staramy się udzielić satysfakcjonującej dla Państwa odpowiedzi. Państwa zapytanie trafi do Inżyniera Sprzedaży przypisanego do Państwa regionu, który następnie się z Państwem skontaktuje i  udzieli odpowiedzi. Dlatego prosimy o pozostawienie rzeczywistych danych, tak aby kontakt z Państwem był możliwy.