O firmie

HEATPEX to nie tylko polski producent, ale także synonim najwyższej jakości i innowacyjności w branży wentylacji i rekuperacji domów jednorodzinnych oferowanych pod marką ARIA oraz systemów rur preizolowanych DELTA.

Nasze zaangażowanie w długoterminowe relacje z klientami oznacza nie tylko dostarczanie produktów najwyższej jakości, ale również kompleksową obsługę inwestycyjną i posprzedażową. Współpracujemy z czołowymi instytucjami naukowo-technicznymi w kraju, gwarantując naszym klientom najnowsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania.

Nasz zespół inżynierów to eksperci w swoich dziedzinach oraz pasjonaci, którzy stale dążą do doskonałości. Dzięki naszemu entuzjazmowi i lojalności osiągamy niezrównane rezultaty, które potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, m.in. w rankingu Gazele Biznesu oraz zestawieniu Diamenty Forbes’a.

 

Rozumiejąc, że czas odgrywa kluczową rolę w każdej inwestycji, ciągle doskonalimy nasze produkty, proponując elastyczne rozwiązania, które znacznie ułatwiają proces montażu. Nasza propozycja – system rekuperacji HEATPEX ARIA – została stworzona z myślą o maksymalnej wydajności oraz minimalnym czasie montażu, spełniając najwyższe standardy jakości i efektywności. Centrala wentylacyjna HEATPEX ARIA VITALE nie tylko gwarantuje najwyższą jakość powietrza, lecz także została zaprojektowana z dbałością o każdy detal, a innowacyjność ARIA VITALE została doceniona przez jury konkursu IF Design oraz Red Dot Design 2023.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ugruntowanej rynkowej pozycji, produkty HEATPEX są dostępne w Polsce oraz w ponad 20 krajach na świecie w szerokiej sieci dystrybucji, zapewniając naszym klientom łatwy dostęp do najlepszych rozwiązań dla instalacji c.o. i c.w.u. oraz rekuperacji.

Już teraz dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się profesjonalizmem oraz innowacyjnością, które oferuje HEATPEX!

Projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Zobacz