O firmie

HEATPEX jest polskim producentem nowoczesnego rozwiązania dla wentylacji i rekuperacji domów jednorodzinnych ARIA z unikalnym, autorskim systemem łączenia elementów pozwalającym na szybki montaż bez użycia narzędzi. Ponadto produkuje najwyższej jakości systemy rur preizolowanych DELTA i rur osłonowych do zastosowań elektrycznych FORTO.

Tworząc innowacyjne rozwiązania współpracujemy z najbardziej prestiżowymi instytucjami naukowo-technicznymi w kraju, m.in. z Instytutem Techniki Budowlanej, Polską Akademią Nauk, Akademią Górniczo-Hutniczą i Politechniką Krakowską.

Stawiamy na długoterminowe relacje z naszymi kontrahentami, dlatego wysoki poziom techniczny i jakościowy projektowanych rozwiązań, łączymy ze sprawną obsługą całego procesu inwestycyjnego i posprzedażowego. Dla osób, które chcą samodzielnie przygotować projekt systemu rekuperacji stworzyliśmy program doboru elementów naszego nowego produktu HEATPEX ARIA. Wystarczą 3 kroki aby zaprojektować i przygotować listę niezbędnych elementów do stworzenia skutecznej instalacji rekuperacji.

Nasze wyniki osiągamy dzięki entuzjazmowi i lojalności zespołu staranie dobranych inżynierów. Chętnie też dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami, prowadzimy aktywne działania szkoleniowe w biurach projektowych, firmach handlowych i wykonawczych oraz świadczymy doradztwo techniczne dla inwestorów i użytkowników końcowych.

Skuteczność naszych działań wielokrotnie potwierdziły nagrody w rankingu Gazele Biznesu – wśród najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw oraz w zestawieniu Diamenty Forbs’a – wśród przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość.

Dzięki zdobywanemu przez długie lata doświadczeniu w zakresie dostarczania rozwiązań dla instalacji c.o. i c.w.u oraz ugruntowanej pozycji na rynku polskim, produkty firmy HEATPEX są dostępne w szerokiej sieci dystrybucji w całej Polsce.

Obecnie firma Heatpex poszukuje wykonawcy do zaprojektowania i wykonania (wraz z transportem, montażem i demontażem) nowoczesnego stoiska wystawowego dla Zamawiającego w ramach uczestnictwa w Międzynarodowych Targach Mostra Convegno Expocomfort w Mediolanie 2022 (Włochy, 8-11 marca 2022 r.). Zadanie jest realizowane w ramach projektu „Ekspansja firmy HEATPEX sp. z o.o. na rynkach europejskich” o numerze WNG-PBE.05.2021 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu grantowego „Pomorski Broker Eksportowy. Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Zapytanie ofertowe: https://heatpex.pl/wp-content/uploads/2022/01/Heatpex_zapytanie_ofertowe_2022_www.pdf

Współpracujemy

Wyróżnienia