O firmie

HEATPEX jest polskim producentem najwyższej jakości systemów rur preizolowanych DELTA, rur osłonowych do zastosowań elektrycznych FORTO, jak również nowoczesnego rozwiązania dla wentylacji i rekuperacji domów jednorodzinnych ARIA. Naszą podstawową ofertę uzupełniają renomowani polscy i zagraniczni producenci.

Stawiamy na długoterminowe relacje z naszymi kontrahentami, dlatego wysoki poziom techniczny i jakościowy projektowanych rozwiązań, łączymy ze sprawną obsługą całego procesu inwestycyjnego i posprzedażowego. Tworząc innowacyjne rozwiązania współpracujemy z najbardziej prestiżowymi instytucjami naukowo-technicznymi w kraju, m.in. z Instytutem Techniki Budowlanej, Polską Akademią Nauk, Akademią Górniczo-Hutniczą i Politechniką Krakowską.

Nasze wyniki osiągamy dzięki entuzjazmowi i lojalności zespołu staranie dobranych inżynierów. Chętnie też dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami, prowadzimy aktywne działania szkoleniowe w biurach projektowych, firmach handlowych i wykonawczych oraz świadczymy doradztwo techniczne dla inwestorów i użytkowników końcowych.

Rozumiejąc że czas wykonania instalacji jest się dzisiaj istotnym elementem inwestycji, zaproponowaliśmy rozwiązanie w postaci elastycznych rur preizolowanych wraz z akcesoriami systemowymi upraszczającymi montaż. Dzisiaj zaproponowaliśmy rozwiązanie w dziedzinie wentylacji i rekuperacji. Projektując system HEATPEX ARIA skupiliśmy się na tym, aby stworzyć rozwiązanie dostosowane do wymagań użytkowników i możliwości montażu w jak najkrótszym czasie.

Skuteczność naszych działań wielokrotnie potwierdziły nagrody w rankingu Gazele Biznesu – wśród najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw oraz w zestawieniu Diamenty Forbs’a – wśród przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość.

Dzięki zdobywanemu przez długie lata doświadczeniu w zakresie dostarczania rozwiązań dla instalacji c.o. i c.w.u oraz ugruntowanej pozycji na rynku polskim, produkty firmy HEATPEX są dostępne w szerokiej sieci dystrybucji w całej Polsce.

Nasi klienci

Współpracujemy

Wyróżnienia