ARIA VITALE

02.03.2023

Rekuperator ARIA VITALE finalistą konkursu IF Design Awards 2023.

Na targach ISH we Frankfurcie, które rozpoczynają się 13 marca nastąpi premierowy pokaz naszego nowego urządzenia – centrali wentylacyjnej (rekuperatora) ARIA VITALE. Dodatkowo niezmiernie nam miło, że innowacyjność HEATPEX ARIA VITALE została doceniona przez jury konkursu IF Design Awards 2023.

Wentylacja to jedna z najważniejszych instalacji w każdym domu. Bez niej dom nie oddycha. Dlatego stworzyliśmy centralę wentylacyjną, która nie tylko zapewnia najwyższą jakość powietrza, ale została zaprojektowana w sposób zrównoważony. Użyliśmy najlepszych komponentów, skupiając się na szybkości i prostocie instalacji. W naszej jednostce postawiliśmy na innowacyjny materiał obudowy – ekspandowany polipropylen (EPP). To dzięki niemu urządzenie jest lekkie, ciche i zapewnia estetyczny wygląd, jednocześnie zmniejszając wpływ na środowisko.

ARIA VITALE jest obecnie jedynym na rynku urządzeniem do odzysku ciepła z sześcioma konfiguracjami instalacji. Daje to każdemu użytkownikowi swobodę wyboru odpowiedniego miejsca i pozycji instalacji. Taka wszechstronność konstrukcji oznacza, że od teraz zarówno instalatorzy, jak i użytkownicy końcowi nie muszą szukać alternatywnych jednostek, jeśli napotkają nieoczekiwane przeszkody techniczne na placu budowy.

Urządzenie zostało zaprojektowane zgodnie z filozofią Plug-and-Play, fabrycznie okablowane i skonfigurowane. Po podłączeniu jest od razu gotowe do użycia. Nie wymaga specjalistycznej wiedzy, a panel sterowania jest prosty i intuicyjny.

Tym bardziej niezmiernie miło nam, że innowacyjność HEATPEX ARIA VITALE została doceniona przez jury konkursu IF Design Awards.

IF Design Awards od 1954 roku jest jednym z najbardziej uznanych międzynarodowych konkursów w świecie designu. W tegorocznej edycji zgłoszono do konkursu prawie 11 000 zgłoszeń z 56 krajów!

Więcej o naszym rekuperatorze już wkrótce!

Serdecznie zapraszamy na stoisko B38 w hali 8.0 na targach ISH we Frankfurcie, które odbywają się w dniach 13-17 marca 2023!