Bez kategorii

14.08.2019

Witamy Państwa na odświeżonej stronie HEATPEX

Witamy na nowej stronie. Nasza stara strona powstała kilka lat temu i mimo, że na ówczesne czasy nam odpowiadała to lata lecą i zmieniają się wymagania. Niestety, głównym mankamentem naszej poprzedniej strony była bardzo mała elastyczność i dodawanie nowych treści było trudne i zniechęcało do wprowadzania jakichkolwiek zmian.

Projektując naszą nową stronę skupiliśmy się przede wszystkim na tym aby była ona przyjemna w odbiorze dla Państwa, naszych klientów. I to zarówno w sferze wizualnej jak i funkcjonalnej. Mamy nadzieję, że się nam to udało, ale oczywiście ostateczną ocenę zostawiamy Państwu.  Drugą kwestią, która nam przyświecała jest elastyczność i łatwość w dodawaniu nowych treści. Stawiamy na ciągły rozwój  i strona nie może zostawać w tyle, powinna być wręcz pierwszym miejscem, z którego dowiedzą się Państwo o naszych nowych produktach. Dodaliśmy też sekcję blogową, gdzie będziemy informować zarówno o bieżącej działalności firmy jak i publikować treści pełne wiedzy merytorycznej dotyczące zagadnień znajdujących się w obrębie naszej działalności. Mamy nadzieję, że dzięki temu na naszą stronę będzie warto wracać, nie tylko po to, żeby pobrać ostatni cennik.

Liczymy, że strona się Państwu podoba, ale jesteśmy też otwarci na sugestie oraz konstruktywną krytykę. Zachęcamy do korzystania z formularza kontaktu, gdzie mogą Państwo przesłać swoje uwagi.