Dystrybucja

Współpracujemy z wiodącymi firmami
dystrybucyjnymi i sieciami sprzedaży
na terenie całego kraju.
Nasz Inżynier Sprzedaży skontaktuje Cię
z dystrybutorem w Twoim mieście.


KLIKNIJ W WYBRANY REGION NA MAPIE,
ABY UZYSKAĆ DANE KONTAKTOWE.

Region sprzedaży

R7
  • lubelskie
  • podkarpackie
Sebastian Olech
+ 48 607 250 545
solech@heatpex.pl

Formularz
kontaktowy

Wyślij

Dział realizacji zamówień

Dział Realizacji Zamówień czynny
od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00

Kierownik Działu
Realizacji Zamówień

Robert Kryński
+ 48 601 821 620
rkrynski@heatpex.pl

Zastępca
Kierownika Działu
Realizacji Zamówień

Marcin Gorlikowski
+ 48 665 404 214
mgorlikowski@heatpex.pl

Specjalista ds.
Realizacji Zamówień

Patryk Sobisz
+ 48 669 250 545
psobisz@heatpex.pl

Region sprzedaży

Nasz Inżynier Sprzedaży skontaktuje Cię z dystrybutorem w Twoim mieście.

R1 - zachodnio-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Grzegorz Borzyszkowski
+ 48 695 422 595
gborzyszkowski@heatpex.pl

R2 - mazowieckie, podlaskie, łódzkie

Tomasz Krupa
+ 48 697 038 880
tkrupa@heatpex.pl

R3 - kujawsko-pomorskie, wielkopolskie

Łukasz Kopaczewski
+ 48 609 909 678
lkopaczewski@heatpex.pl

R4 - lubuskie, dolnośląskie

Maciej Gach
+ 48 601 870 871
mgach@heatpex.pl

R5 - opolskie, śląskie

Martin Smyrek
+ 48 885 521 521
msmyrek@heatpex.pl

R6 - świętokrzyskie, małopolskie

Marcin Dyśko
+ 48 609 999 429
mdysko@heatpex.pl

R7 - lubelskie, podkarpackie

Sebastian Olech
+ 48 607 250 545
solech@heatpex.pl

DZIAŁ WSPARCIA TECHNICZNEGO

Inżynier Produktu / Product Manager

Michał Kuchczyński
+ 48 665 404 354
mkuchczynski@heatpex.pl

Lokalizacja

HEATPEX Sp. z o.o
Ul. Trakt Św. Wojciecha 29
80-044 Gdańsk
tel/fax. +48 (58) 30-90-283